novinkyrozpispokynymapaparametry tratístartovka katstartovka oddílůvýsledkyvýsledky+m

Konečné výsledky kategorií



Konečné výsledky kategorie                                               13.10.2012 19:13:16
                             11. Jm liga a 8. valašský žebříček
===ČSOS-ABM===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dittrichová Michaela     KOB Směr Kroměříž    SKM0251 C     15.09  +      0.00
  2.Kůstková Barbora         OB Vizovice          VIC0259 C     22.53  +      7.44
  3.Mulíčková Markéta        KOB Moira Brno       ABM0362 C     23.20  +      8.11
  4.Poloučková Hana          KOB Moira Brno       ABM0350 C     23.30  +      8.21
  5.Taslerová Tereza         OOB TJ Průkopník Brn UBM0352 C     23.37  +      8.28
  6.Nekutová Pavlína         KOB Moira Brno       ABM0251 C     23.56  +      8.47
  7.Kočová Halina            SKOB Zlín            TZL0273 C     27.25  +     12.16
  8.Zlobická Klára           SKOB Zlín            TZL0272 C     29.58  +     14.49
  9.Hubáčková Dagmar         OOB TJ Slovan Luhačo LCE0351 C     42.10  +     27.01
 10.Tichá Julie              SKOB Zlín            TZL0252 C     54.11  +     39.02
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.2km   50m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vedrová Ela              KOS TJ Tesla Brno    TBM0357 C     18.09  +      0.00
  2.Chromá Karolína          OOB TJ Slovan Luhačo LCE0300 C     21.17  +      3.08
  3.Tichá Veronika           SKOB Zlín            TZL0275 C     24.21  +      6.12
  4.Čelechovská Radka        OOB TJ Průkopník Brn UBM0451 C     25.17  +      7.08
  5.Šišková Kamila           SKOB Zlín            TZL0251 C     27.59  +      9.50
  6.Tichá Marie              SKOB Zlín            TZL0274 C     28.21  +     10.12
  7.Sedlářová Jolana         KOS TJ Tesla Brno    TBM0359 C     30.27  +     12.18
  8.Nováková Tereza Anna     KOS TJ Tesla Brno    TBM0200 C     35.26  +     17.17
    Dufková Renata           OOB TJ Slovan Luhačo LCE0200 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km   55m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nešporová Alžběta        SKOB Zlín            TZL0051 B     19.53  +      0.00
  2.Kundratová Lucie         TJ Jižní svahy Zlín  JZL0051 B     20.20  +      0.27
  3.Auermüllerová Anna       SK Žabovřesky Brno   ZBM0060 C     21.16  +      1.23
  4.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     23.10  +      3.17
  5.Bartošková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM0155 C     24.58  +      5.05
  6.Špendlíková Kamila       OOB TJ Slovan Luhačo LCE0051 C     25.59  +      6.06
  7.Ressová Tereza           OOB TJ Slovan Luhačo LCE0052 C     28.03  +      8.10
  8.Špringlová Kamila        KOS TJ Tesla Brno    TBM0050 C     29.26  +      9.33
  9.Horáková Hanka           SKOB Zlín            TZL0054 B     29.41  +      9.48
 10.Poloučková Petra         KOB Moira Brno       ABM0155 C     30.26  +     10.33
 11.Plášková Anna            OOB TJ Slovan Luhačo LCE0152 C     32.49  +     12.56
 12.Šabršulová Natálie       OOB TJ Slovan Luhačo LCE0054 C     34.05  +     14.12
 13.Mulíčková Zuzana         KOB Moira Brno       ABM0157 C     38.53  +     19.00
 14.Králová  Lucie           KOB Moira Brno       ABM0159 C     45.42  +     25.49
 15.Krejčířová Lucie         KOB Moira Brno       ABM0052 C     45.59  +     26.06
 16.Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C     49.41  +     29.48
 17.Paterová Klára           SKOB Zlín            TZL0073 C     85.34  +     65.41
 18.Radová Kateřina          KOB Moira Brno       ABM0199 C     91.35  +     71.42
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.4km  145m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 B     28.53  +      0.00
  2.Chroustová Šárka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9862 B     28.58  +      0.05
  3.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     30.17  +      1.24
  4.Kůstková Daniela         OB Vizovice          VIC9898 A     32.43  +      3.50
  5.Korpasová Tereza         TJ Lokomotiva Ingsta LBM9898 C     36.23  +      7.30
  6.Kratochvílová Anežka     SK Žabovřesky Brno   ZBM9954 C     42.27  +     13.34
  7.Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 B     45.09  +     16.16
  8.Hanouskova Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE9852 B     46.30  +     17.37
  9.Hauerlandová Natálie     OOB TJ Slovan Luhačo LCE9851 B     46.39  +     17.46
 10.Slovenčíková Eliška      OB Vizovice          VIC9959 B     48.08  +     19.15
 11.Šomanová Anna            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9855 B     53.41  +     24.48
 12.Korpasová Lucie          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0151 C     62.55  +     34.02
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.1km  180m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chovancová Zuzana        SKOB Zlín            TZL9754 A     33.56  +      0.00
  2.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 B     43.58  +     10.02
  3.Zentrichová Daniela      OOB TJ Jiskra Otroko OTK9751 B     46.20  +     12.24
  4.Komárková Silvie         KOS TJ Tesla Brno    TBM9762 C     53.32  +     19.36
  5.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 B     56.11  +     22.15
  6.Nedbalová Magdaléna      SKOB Kobra Vsetín    KVS9751 C     72.13  +     38.17
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.3km  240m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9652 B     68.40  +      0.00
  2.Krajcarová Soňa          KOB Směr Kroměříž    SKM9551 B     83.07  +     14.27
  3.Macečková Veronika       SKOB Kobra Vsetín    KVS9551 C     97.03  +     28.23
  4.Nedbalová Lucie          SKOB Kobra Vsetín    KVS9553 B    105.09  +     36.29
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.6km  295m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hiršová Gabriela         VSK Mendelu Brno     VBM9651 A     55.57  +      0.00  R:    0b
  2.Rábová Zuzana            SK Radioklub Blansko RBK8556 C     58.33  +      2.36  R:    0b
  3.Kociánová Lenka          VSK Mendelu Brno     VBM8553 C     59.33  +      3.36  R:    0b
  4.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansko RBK9452 A     60.21  +      4.24  R:    0b
  5.Sklenářová Radka         OOB TJ Slovan Luhačo LCE9250 R     61.35  +      5.38  R:    0b
  6.Koláriková Lucie         SKOB Zlín            TZL9451 A     66.18  +     10.21  R:    0b
  7.Krejčíková Marie         SKOB Zlín            TZL9252 R     68.00  +     12.03  R:    0b
  8.Dittrichová Andrea       KOB Směr Kroměříž    SKM7750 A     68.26  +     12.29  R:    0b
  9.Pekárková Monika         SK Radioklub Blansko RBK9252 B     70.20  +     14.23  R:    0b
 10.Čechová Jitka            VSK Mendelu Brno     VBM8353 C     74.06  +     18.09  R:    0b
 11.Michálková Renata        OOB TJ Slovan Luhačo LCE8151 C     77.15  +     21.18  R:    0b
 12.Korpasová Ivana          TJ Lokomotiva Ingsta LBM7362 C     77.24  +     21.27  R:    0b
 13.Pietraszková Lenka       TJ Opava             OOP8250 C     81.21  +     25.24  R:    0b
 14.Bouzková Katka           Orientklub Vsetín    SVS8151 C     82.27  +     26.30  R:    0b
 15.Christovová Neli         KOB Směr Kroměříž    SKM9151 C     92.58  +     37.01  R:    0b
 16.Kociánová Barbora        SKOB Zlín            TZL9454 B     95.01  +     39.04  R:    0b
 17.Hegerová Petra           SK Radioklub Blansko RBK9355 C     97.15  +     41.18  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.0km  170m 8k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šulerová Pavlína         Šulerová, Autrata    XSU0001 C     30.12  +      0.00  R:    0b
  2.Macková Petra            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8560 C     38.40  +      8.28  R:    0b
  3.Kršáková Marie           OB Vizovice          VIC9191 C     42.40  +     12.28  R:    0b
  4.Smětáková Ivana          OOB TJ Sokol Holešov HLV8153 C     47.33  +     17.21  R:    0b
  5.Kršáková Veronika        OB Vizovice          VIC9090 C     51.59  +     21.47  R:    0b
  6.Linehan Jenna            SKOB Zlín            TZL8585 C     57.23  +     27.11  R:    0b
  7.Taslerová Renata         OOB TJ Průkopník Brn UBM7651 C     63.42  +     33.30  R:    0b
  8.Alešová Bohumila         Magnus Orienteering  ASU7699 C     74.27  +     44.15  R:   -0b
  9.Volná Jitka              KOB Moira Brno       ABM9256 C     95.20  +     65.08  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.3km  210m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     46.55  +      0.00
  2.Ševčíková Pavla          KOS TJ Tesla Brno    TBM7355 C     48.25  +      1.30
  3.Kundratová Jana          TJ Jižní svahy Zlín  JZL7351 C     50.15  +      3.20
  4.Milánová Jindřiška       KOS TJ Tesla Brno    TBM7475 C     51.54  +      4.59
  5.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     52.01  +      5.06
  6.Hiršová Marcela          VSK Mendelu Brno     VBM7079 C     52.24  +      5.29
  7.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     54.33  +      7.38
  8.Sadílková Lenka          OB Vizovice          VIC7055 C     57.51  +     10.56
  9.Švejcarová Daniela       TJ Spartak 1. Brněns PBM7375 C     58.11  +     11.16
 10.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     61.45  +     14.50
 11.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C     63.46  +     16.51
 12.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     64.11  +     17.16
 13.Cahlová Slávka           OOB TJ Slovan Luhačo LCE5451 C     69.28  +     22.33
 14.Gernertová Martina       KOS TJ Tesla Brno    TBM7375 C     69.47  +     22.52
 15.Tesařová Jitka           SK Radioklub Blansko RBK6451 C     69.53  +     22.58
 16.Jašková Monika           KOS TJ Tesla Brno    TBM6363 C     79.09  +     32.14
 17.Zajíčková Lenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7152 C     87.11  +     40.16
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janotová Dobra           KOS TJ Tesla Brno    TBM5662 C     29.19  +      0.00
  2.Kuchařová Ada            KOS TJ Tesla Brno    TBM5855 C     34.00  +      4.41
  3.Koláriková Irena         SKOB Zlín            TZL6351 C     34.15  +      4.56
  4.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     36.37  +      7.18
  5.Potěšilová Vladimíra     VSK Mendelu Brno     VBM5655 C     37.26  +      8.07
  6.Lázničková Marcela       SKOB Zlín            TZL6751 C     39.34  +     10.15
  7.Krejčíková Monika        SKOB Zlín            TZL6262 C     40.51  +     11.32
  8.Kabáthová Jitka          SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C     42.03  +     12.44
  9.Lukášová Lenka           KOS TJ Tesla Brno    TBM6653 C     42.56  +     13.37
 10.Jalová Marie             SK Radioklub Blansko RBK5761 C     44.01  +     14.42
 11.Slezáková Jitka          OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C     45.02  +     15.43
 12.Hauerlandová Jitka       OOB TJ Slovan Luhačo LCE5853 C     45.18  +     15.59
 13.Cigošová Anna            KOS TJ Tesla Brno    TBM5253 C     47.41  +     18.22
 14.Starčuková Jana          Klub turistů a lyžař YBM6451 C     52.53  +     23.34
 15.Schäferová Jana          SKOB Zlín            TZL6566 C     53.59  +     24.40
 16.Hrbasová Jana            SKOB Kobra Vsetín    KVS5551 C     58.38  +     29.19
 17.Christovová Marie        KOB Směr Kroměříž    SKM5851 C     61.51  +     32.32
 18.Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6460 C     62.35  +     33.16
 19.Kaločová Helena          SKOB Kobra Vsetín    KVS6151 C     70.34  +     41.15
    Zapletalová Miroslava    SKOB Kobra Vsetín    KVS6152 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horynová Eva             SKOB Zlín            TZL5254 C     26.43  +      0.00
  2.Strnadlová Zdeňka        KOB Směr Kroměříž    SKM5557 C     29.23  +      2.40
  3.Liščinská Eva            KOS TJ Tesla Brno    TBM4451 C     32.18  +      5.35
  4.Kolaříková Věra          KOB Start Blansko    SBK5251 C     36.03  +      9.20
  5.Machová Hana             Klub turistů a lyžař YBM3851 C     43.44  +     17.01
  6.Salajková Věra           TJ Lokomotiva Ingsta LBM5558 C     49.23  +     22.40
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C     13.18  +      0.00
  2.Chovanec Václav          SKOB Zlín            TZL0201 C     13.42  +      0.24
  3.Kundrata Jan             TJ Jižní svahy Zlín  JZL0201 C     17.15  +      3.57
  4.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     18.35  +      5.17
  5.Čelechovský Matěj        OOB TJ Průkopník Brn UBM0202 C     19.42  +      6.24
  6.Coufal Jáchym            Coufalovi            XCO2912 C     20.24  +      7.06
  7.Soška Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM0211 C     21.33  +      8.15
  8.Lukáš Martin             KOS TJ Tesla Brno    TBM0222 C     21.53  +      8.35
  9.Černocký Štěpán          OOB TJ Slovan Luhačo LCE0201 C     24.50  +     11.32
 10.Klíma Robert             OOB TJ Jiskra Otroko OTK0202 C     24.51  +     11.33
 11.Račanský Jan             OOB TJ Průkopník Brn UBM0302 C     37.15  +     23.57
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.2km   50m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirgl Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM0301 C     21.12  +      0.00
  2.Jochec Jan               OB Vizovice          VIC0304 C     22.12  +      1.00
  3.Plášek Karel             OOB TJ Slovan Luhačo LCE0320 C     24.12  +      3.00
  4.Ruda Miroslav            OOB TJ Průkopník Brn UBM0203 C     35.16  +     14.04
  5.Rada Štěpán              KOB Moira Brno       ABM0404 C     38.55  +     17.43
  6.Komínek Filip            SKOB Zlín            TZL0223 C     39.18  +     18.06
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.9km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 C     26.51  +      0.00
  2.Smolka Roman             OB Vizovice          VIC0102 C     28.02  +      1.11
  3.Šeďa Šimon               KOB Moira Brno       ABM0009 C     29.34  +      2.43
  4.Adámek Filip             KOB Moira Brno       ABM0101 C     30.58  +      4.07
  5.Pelánek Ondřej           KOS TJ Tesla Brno    TBM0107 C     31.59  +      5.08
  6.Špringl Petr             KOS TJ Tesla Brno    TBM0202 C     32.17  +      5.26
  7.Gonda Václav             OOB TJ Slovan Luhačo LCE0102 C     33.44  +      6.53
  8.Kligl Radim              KOS TJ Tesla Brno    TBM0103 C     41.22  +     14.31
  9.Svoboda Marek            SK Žabovřesky Brno   ZBM0103 C     42.47  +     15.56
 10.Malý Vojtěch             OB Vizovice          VIC0005 C     46.08  +     19.17
 11.Kadlec Petr              BETA URSUS Orienteer BBM0000 C     46.22  +     19.31
 12.Pospíšil Štěpán          SKOB Kobra Vsetín    KVS0001 C     48.23  +     21.32
 13.Bitto Max                OOB TJ Slovan Luhačo LCE0103 C     48.39  +     21.48
 14.Rajnoha David            OOB TJ Průkopník Brn UBM0003 C     54.41  +     27.50
 15.Vyskočil Pavel           SK Radioklub Blansko RBK0001 C     81.19  +     54.28
    Janík Patrik             OOB TJ Slovan Luhačo LCE0101 C DISK              
    Janda Tomáš              SKOB Zlín            TZL0022 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.2km  195m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Soška Marek              SK Žabovřesky Brno   ZBM9807 B     38.53  +      0.00
  2.Plášek Pavel             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9907 B     40.01  +      1.08
  3.Vopařil Jan              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9911 C     41.35  +      2.42
  4.Šiška Petr               SKOB Zlín            TZL9801 B     41.55  +      3.02
  5.Říčný Vojtěch            SK Žabovřesky Brno   ZBM9903 B     48.07  +      9.14
  6.Florián Vojtěch          KOB Moira Brno       ABM9901 C     48.08  +      9.15
  7.Kadleček Jan             OOB TJ Slovan Luhačo LCE9906 B     53.04  +     14.11
  8.Láznička Václav          SKOB Zlín            TZL9901 B     57.55  +     19.02
  9.Ingršt Matěj             KOB Moira Brno       ABM9907 C     59.06  +     20.13
 10.Šnyrch Jakub             KOB Moira Brno       ABM9906 B     61.10  +     22.17
 11.Král  Jan                KOB Moira Brno       ABM9904 C     67.11  +     28.18
 12.Starčuk Zenon            KOS TJ Tesla Brno    TBM9905 C     68.46  +     29.53
 13.Šnyrch Tomáš             KOB Moira Brno       ABM9919 B     69.10  +     30.17
 14.Jirgl Karel              KOS TJ Tesla Brno    TBM9902 C     82.55  +     44.02
 15.Špringl Tomáš            KOS TJ Tesla Brno    TBM9903 C    104.08  +     65.15
    Beblavý Martin           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9905 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.4km  250m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sýkora Vojtěch           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9801 B     40.54  +      0.00
  2.Černocký Libor           OOB TJ Slovan Luhačo LCE9803 B     43.34  +      2.40
  3.Mikel David              SKOB Zlín            TZL9703 B     45.38  +      4.44
  4.Hirš Otakar              VSK Mendelu Brno     VBM9801 A     46.00  +      5.06
  5.Štětka Matěj             Štětkovi             XST9601 C     51.35  +     10.41
  6.Šplíchal Marek           SK Žabovřesky Brno   ZBM9710 C     60.57  +     20.03
  7.Konečný Daniel           BETA URSUS Orienteer BBM9702 C     65.42  +     24.48
  8.Švestka Vít              SKOB Kobra Vsetín    KVS9700 C     68.45  +     27.51
  9.Nekut Tomáš              KOB Moira Brno       ABM9711 C     70.02  +     29.08
 10.Sobotka Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9703 C    102.50  +     61.56
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.7km  360m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chovanec David           SKOB Zlín            TZL9502 A     60.11  +      0.00
  2.Svačina Jan              SKOB Zlín            TZL9501 C     69.17  +      9.06
  3.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 A     69.50  +      9.39
  4.Krajcar Ivo              KOB Směr Kroměříž    SKM9501 B     72.27  +     12.16
  5.Dvorský Vojtěch          KOB Směr Kroměříž    SKM9401 B     72.41  +     12.30
  6.Sadílek Jan              SKOB Zlín            TZL9601 B     73.33  +     13.22
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        9.8km  465m 18k  Ranking:0.7230 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bravený Vít              SK Žabovřesky Brno   ZBM9102 R     56.41  +      0.00  R: 7586b
  2.Mudrák Štěpán            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A     60.19  +      3.38  R: 7145b
  3.Vedra David              KOS TJ Tesla Brno    TBM7402 C     61.51  +      5.10  R: 6959b
  4.Dittrich Pavel           KOB Směr Kroměříž    SKM7501 A     62.26  +      5.45  R: 6888b
  5.Krajča Tomáš             SKOB Zlín            TZL8714 C     64.22  +      7.41  R: 6654b
  6.Kašpar Michal            SKOB Zlín            TZL9308 A     66.10  +      9.29  R: 6435b
  7.Sadílek Martin           OB Vizovice          VIC6901 C     66.28  +      9.47  R: 6399b
  8.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 C     67.33  +     10.52  R: 6268b
  9.Ehl Jiří                 KOS TJ Tesla Brno    TBM7701 C     67.36  +     10.55  R: 6262b
 10.Slezák Jiří              OOB TJ Slovan Luhačo LCE9001 C     67.56  +     11.15  R: 6221b
 11.Kunčar Vít               OOB TJ Slovan Luhačo LCE6602 C     70.32  +     13.51  R: 5906b
 12.Záděra Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9500 A     70.38  +     13.57  R: 5894b
 13.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM9600 A     71.06  +     14.25  R: 5837b
 14.Kheil Radim              TJ Spartak 1. Brněns PBM7301 C     71.17  +     14.36  R: 5815b
 15.Šuráň René               OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C     71.31  +     14.50  R: 5787b
 16.Liščinský Zdeněk         KOS TJ Tesla Brno    TBM8215 C     72.13  +     15.32  R: 5702b
 17.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     76.18  +     19.37  R: 5207b
 17.Mazal Zdeněk             VSK Mendelu Brno     VBM8103 C     76.18  +     19.37  R: 5207b
 19.Slíva Jan                OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A     78.28  +     21.47  R: 4944b
 20.Ptáček Pavel             BETA URSUS Orienteer BBM6508 C     78.42  +     22.01  R: 4916b
 21.Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM7104 C     79.56  +     23.15  R: 4766b
 22.Macka Radek              OOB TJ Slovan Luhačo LCE8110 C     80.23  +     23.42  R: 4711b
 23.Schäfer Jan              SKOB Zlín            TZL9301 B     80.30  +     23.49  R: 4697b
 24.Liščinský Tomáš          SK Žabovřesky Brno   ZBM8411 C     80.50  +     24.09  R: 4657b
 25.Kasal Vít                KOB Start Blansko    SBK7540 C     81.27  +     24.46  R: 4582b
 26.Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C     86.03  +     29.22  R: 4024b
 27.Rytíř Michal             KOB Směr Kroměříž    SKM7325 C     87.48  +     31.07  R: 3812b
 28.Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C     91.32  +     34.51  R: 3359b
 29.Kořan Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM7401 C     91.53  +     35.12  R: 3317b
 30.Čech Viktor              VSK Mendelu Brno     VBM8001 C     92.04  +     35.23  R: 3295b
 31.Žemlík Boleslav          SKOB Kobra Vsetín    KVS9101 C     92.38  +     35.57  R: 3226b
 32.Sponar Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM5004 C     95.54  +     39.13  R: 2830b
 33.Krejčík Zbyněk           SKOB Zlín            TZL5704 C    102.43  +     46.02  R: 2003b
 34.Jevsejenko Alexandr      SK Žabovřesky Brno   ZBM8110 C    105.31  +     48.50  R: 1663b
 35.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    113.54  +     57.13  R:  647b
 36.Pietraszek Martin        TJ Opava             OOP8100 C    121.13  +     64.32  R:    0b
 MS Novotný Ondřej           KOB Moira Brno       ABM9211 AMS   64.03  +      7.22  R: 6692b
 MS Hrobař Štěpán            KOB Moira Brno       ABM9106 RMS   57.16  +      0.35  R: 7515b
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        6.1km  235m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fiala Jan                BETA URSUS Orienteer BBM7205 C     39.27  +      0.00  R:    0b
  2.Koča Jaroslav            SK Žabovřesky Brno   ZBM8206 C     46.48  +      7.21  R:    0b
  3.Ptáček Patrik            BETA URSUS Orienteer BBM9800 A     50.02  +     10.35  R:    0b
  4.Autrata Daniel           Šulerová, Autrata    XSU0002 C     51.38  +     12.11  R:    0b
  5.Baďura Jan               BETA URSUS Orienteer BBM6800 C     54.57  +     15.30  R:    0b
  6.Berka Milan              SK Radioklub Blansko RBK9011 C     55.39  +     16.12  R:    0b
  7.Toman Ondřej             TJ Lokomotiva Ingsta LBM7517 C     58.22  +     18.55  R:    0b
  7.Hetmer Patrik            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8302 C     58.22  +     18.55  R:    0b
  9.Auermüller Adam          Auermüllerovi        XAU0020 C     62.13  +     22.46  R:    0b
 10.Cicvárek Ivo             Cicvárkovi           XCI0001 C     64.35  +     25.08  R:    0b
 11.Drozd Michal             BETA URSUS Orienteer BBM9701 B     67.54  +     28.27  R:    0b
 12.Michal Touš              SK Radioklub Blansko RBK     C     73.35  +     34.08  R:    0b
 13.Watson Kevin             SK Radioklub Blansko RBK8101 C     74.28  +     35.01  R:    0b
 14.Jalový Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK5719 C     74.57  +     35.30  R:    0b
 15.Lacina Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK9012 C     97.05  +     57.38  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.1km  385m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda František          OOB TJ Slovan Luhačo LCE7439 C     58.59  +      0.00
  2.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     63.08  +      4.09
  3.Marek Martin             OB Vizovice          VIC7624 C     63.34  +      4.35
  4.Holík Marek              KOS TJ Tesla Brno    TBM6507 C     65.11  +      6.12
  5.Dvořáček Petr            KOS TJ Tesla Brno    TBM7013 C     65.44  +      6.45
  6.Zentrich David           OOB TJ Jiskra Otroko OTK7101 C     68.06  +      9.07
  7.Vintr Radek              SKOB Zlín            TZL7701 C     70.00  +     11.01
  8.Smutný Radek             KOB Moira Brno       ABM6701 C     73.08  +     14.09
  9.Slezák Libor             OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C     73.58  +     14.59
 10.Švestka Vítězslav        SKOB Kobra Vsetín    KVS7301 C     76.06  +     17.07
 11.Kůstka Marek             OB Vizovice          VIC6403 C     76.42  +     17.43
 12.Polouček Pavel           KOB Moira Brno       ABM7100 C     78.34  +     19.35
 13.Müller Libor             OOB TJ Jiskra Otroko OTK7201 C     78.45  +     19.46
 14.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     85.35  +     26.36
 15.Kubáň Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7506 C     86.27  +     27.28
 16.Šiška Oto                OOB TJ Jiskra Otroko OTK7202 C     88.48  +     29.49
 17.Sedlář Petr              Sedlářovi            XSE7600 C     89.35  +     30.36
 18.Odehnal Luděk            OOB TJ Spartak Adamo ADA7401 C     89.47  +     30.48
 19.Pohořalý Jiří            OOB TJ Jiskra Otroko OTK7500 C     96.07  +     37.08
 20.Horký Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM6747 C    100.25  +     41.26
 21.Dvorský Ilja             KOB Směr Kroměříž    SKM6103 C    114.30  +     55.31
 22.Starčuk Zenon            Klub turistů a lyžař YBM6202 C    118.52  +     59.53
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.9km  270m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urválek Jiří             KOS TJ Tesla Brno    TBM6107 C     45.30  +      0.00
  2.Mudrák Stanislav         OOB TJ Slovan Luhačo LCE6701 C     45.42  +      0.12
  3.Hirš Libor               VSK Mendelu Brno     VBM6000 C     52.29  +      6.59
  4.Jelínek Petr             SKOB Zlín            TZL4902 C     52.51  +      7.21
  5.Krajča Pavel             Krajča               ABC5705 C     53.47  +      8.17
  6.Šuler Josef              KOS TJ Tesla Brno    TBM6005 C     54.05  +      8.35
  7.Svoboda Vladimír         VSK Mendelu Brno     VBM5715 C     54.59  +      9.29
  8.Korpas Jaroslav          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C     57.22  +     11.52
  9.Auermüller Vít           Auermüllerovi        XAU6600 C     57.49  +     12.19
 10.Jelínek Vít              SKOB Zlín            TZL5102 C     59.34  +     14.04
 11.Plášek Martin            OOB TJ Slovan Luhačo LCE6118 C     59.48  +     14.18
 12.Robotka Libor            TJ Spartak 1. Brněns PBM5303 C     61.25  +     15.55
 13.Šebesta Vlastislav       KOS TJ Tesla Brno    TBM5807 C     61.27  +     15.57
 14.Jašek Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM6201 C     64.25  +     18.55
 15.Kršák Karel              OB Vizovice          VIC5902 C     65.03  +     19.33
 16.Tužil Petr               SK Radioklub Blansko RBK6401 C     67.16  +     21.46
 17.Truhlář Karel            OOB TJ Spartak Adamo ADA5111 C     68.21  +     22.51
 18.Otrusina Aleš            PEV Zlín             EZL6716 C     76.40  +     31.10
 19.Otrusina Milan           PEV Zlín             EZL6205 C     76.46  +     31.16
 20.Štětka Petr              Štětkovi             XST6501 C     78.47  +     33.17
 21.Matyáš Petr              TJ Lokomotiva Ingsta LBM6110 C     78.58  +     33.28
 22.Kaloč Vítězslav          SKOB Kobra Vsetín    KVS5904 C     88.34  +     43.04
 23.Coufal Svatoš            Coufalovi            XCO0283 C    117.11  +     71.41
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.8km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěpánek Jiří            TJ Lokomotiva Ingsta LBM5401 C     32.12  +      0.00
  2.Kolařík Zdeněk           KOB Start Blansko    SBK5406 C     32.34  +      0.22
  3.Štípek Rostislav         SKOB Zlín            TZL5702 C     34.35  +      2.23
  4.Pěček Vitězslav          KOB Směr Kroměříž    SKM4903 C     37.24  +      5.12
  5.Hrbas Vladimír           SKOB Kobra Vsetín    KVS5301 C     37.31  +      5.19
  6.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     38.00  +      5.48
  7.Šidla Antonín            OOB TJ Jiskra Otroko OTK4601 C     40.47  +      8.35
  8.Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C     41.05  +      8.53
  9.Maliňák Josef            Orientklub Vsetín    SVS5501 C     44.48  +     12.36
 10.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     47.42  +     15.30
 11.Šmakal Pavel             SKOB Zlín            TZL4801 C     49.30  +     17.18
 12.Potěšil Václav           VSK Mendelu Brno     VBM5613 C     52.12  +     20.00
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.8km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žemlík Ivan              Orientklub Vsetín    SVS3801 C     35.34  +      0.00
  2.Žemlík Jan               SKOB Zlín            TZL4325 C     39.55  +      4.21
  3.Pohořalý Jiří            OOB TJ Jiskra Otroko OTK3807 C     41.40  +      6.06
  4.Šidla Jiří               OOB TJ Jiskra Otroko OTK4001 C     43.50  +      8.16
  5.Bradáč Jaroslav          OOB TJ Slovan Luhačo LCE4412 C     50.02  +     14.28
  6.Valla Stanislav          SKOB Zlín            TZL3125 C     56.12  +     20.38
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.7km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vyskočilová Karla        SK Radioklub Blansko RBK0451 C     23.48  +      0.00
  2.Odehnal Tomáš            OOB TJ Spartak Adamo ADA0501 C     24.10  +      0.22
  3.Bendíková Veronika       KOB Moira Brno       ABM0455 C     27.03  +      3.15
  4.Salajka Michal           TJ Lokomotiva Ingsta LBM0010 C     28.23  +      4.35
  5.Šeďová Kateřina          KOB Moira Brno       ABM0451 C     28.30  +      4.42
  6.Dittrichová Lucie        KOB Směr Kroměříž    SKM0551 C     29.12  +      5.24
  7.Račanský Jakub           OOB TJ Průkopník Brn UBM0503 C     29.24  +      5.36
  8.Pospíšilová Eliška       SKOB Kobra Vsetín    KVS0651 C     30.19  +      6.31
  9.Eliáš Vojtěch            KOS TJ Tesla Brno    TBM0604 C     31.21  +      7.33
 10.Václavík Radek           OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     33.10  +      9.22
 11.Riesslerová Anetka       SK Sokol Žlutava     ZLU0001 C     34.05  +     10.17
 12.Šnyrchová Kateřina       KOB Moira Brno       ABM0552 C     34.41  +     10.53
 13.Taslerová Martina        OOB TJ Průkopník Brn UBM0751 C     35.27  +     11.39
 14.Pěček Dominik            KOB Směr Kroměříž    SKM0401 C     39.01  +     15.13
 15.Riesslerová Eliška       SK Sokol Žlutava     ZLU0002 C     39.39  +     15.51
 16.Vedra Tobiáš             KOS TJ Tesla Brno    TBM0621 C     40.08  +     16.20
 17.Humeník David            OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     40.10  +     16.22
 18.Plášková Eliška          OOB TJ Slovan Luhačo LCE0700 C     41.25  +     17.37
 19.Ševčík Daniel            KOS TJ Tesla Brno    TBM0508 C     42.32  +     18.44
 20.Michálková Sabina        OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     44.05  +     20.17
 21.Kroutil Tadeáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM0901 C     45.23  +     21.35
 22.Stacke Václav            OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     47.53  +     24.05
 23.Rajnoha Tomáš            OOB TJ Průkopník Brn UBM0303 C     49.37  +     25.49
 24.Tomanová Eliška          TJ Lokomotiva Ingsta LBM0651 C     49.45  +     25.57
 25.Cicvárkovi Lucie, Radim  Cicvárkovi           XCI0002 C     49.50  +     26.02
 26.Toman Matěj              TJ Lokomotiva Ingsta LBM0901 C     50.34  +     26.46
 27.Kroutil Jošt             SK Žabovřesky Brno   ZBM0701 C     56.03  +     32.15
 28.Koča Vojtěch             SK Žabovřesky Brno   ZBM0606 C     57.39  +     33.51
 29.Urválek Jan              SK Žabovřesky Brno   ZBM0749 C     57.42  +     33.54
 30.Škodová Štěpánka         OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     57.52  +     34.04
 31.Pospíšil Jan+Martin      TJ Spartak 1. Brněns PBM0601 C     58.13  +     34.25
 32.Salajka Viktor           TJ Lokomotiva Ingsta LBM0011 C     59.45  +     35.57
 33.Stacke Jan               OOB TJ Slovan Luhačo LCE     C     60.10  +     36.22
 34.Odehnalová Tereza        OOB TJ Spartak Adamo ADA0801 C     62.51  +     39.03
 35.Vyoralová Šárka          OB Vizovice          VIC0950 C     75.34  +     51.46
 36.Kubáňová Tereza          KOS TJ Tesla Brno    TBM0756 C     80.29  +     56.41
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.8km   60m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tasler David             OOB TJ Průkopník Brn UBM7105 C     21.11  +      0.00
  2.Pelánek Libor            KOS TJ Tesla Brno    TBM7409 C     23.35  +      2.24
  3.Špringl Lumír            Klub turistů a lyžař YBM6800 C     24.38  +      3.27
  4.Šimek Petr               SK Alpin             ALP0001 C     26.49  +      5.38
  5.Macků Jaromír            Macků                XMA0000 C     27.06  +      5.55
  6.Bouzek Petr              Orientklub Vsetín    SVS0001 C     28.12  +      7.01
  7.Pecka Lukáš              OOB TJ Sokol Holešov HLV0000 C     29.44  +      8.33
  8.Šimek Dan                SK Alpin             ALP0002 C     31.04  +      9.53
  9.Toufar Jiří              SK Alpin             ALP0004 C     31.35  +     10.24
 10.Musil Radek              Musil                XMU0001 C     32.12  +     11.01
 11.Fuchs Vladimír           Fuchs                XFU0000       33.41  +     12.30
 12.Kuchař Adam              SKOB Kobra Vsetín    KVS0011 C     34.21  +     13.10
 13.Přikryl Kamil            TJ Spartak 1. Brněns PBM4134 C     35.47  +     14.36
 14.Kročová Klára            Klub turistů a lyžař YBM9459 C     38.05  +     16.54
 15.Klemmová Magdalena       OOB TJ Slovan Luhačo LCE0000 C     38.14  +     17.03
 16.Konečný Pavel            OOB TJ Slovan Luhačo LCE9999 C     38.16  +     17.05
 17.Cicvárková Lucie         Cicvárkovi           XCI0003 C     38.28  +     17.17
 18.Pospíšil Aleš            Klub turistů a lyžař YBM0000 C     38.40  +     17.29
 19.Bantová Martina          OOB TJ Jiskra Otroko OTK     C     38.47  +     17.36
 20.Pospíšilová Lenka        SKOB Kobra Vsetín    KVS7150 C     39.14  +     18.03
 21.Ruda Miroslav            OOB TJ Průkopník Brn UBM7106 C     39.23  +     18.12
 22.Pospíšil Radim           SKOB Kobra Vsetín    KVS7200 C     40.08  +     18.57
 23.Kos Jiří                 SK Alpin             ALP0005 C     41.02  +     19.51
 24.Cidlík Zdeněk            SK Alpin             ALP0003 C     41.56  +     20.45
 25.Tichý Libor              Tiší                 XTI0000 C     44.03  +     22.52
 26.Trš Lubomír              TJ Spartak 1. Brněns PBM7302 C     44.56  +     23.45
 27.Kůstková Tamara          OB Vizovice          VIC6854 C     45.05  +     23.54
 28.Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva Ingsta LBM7751 C     50.16  +     29.05
 29.Pěčková Alena            KOB Směr Kroměříž    SKM     C     51.11  +     30.00
 30.Jana Vacková             KOB Start Blansko    SBK7599 C     51.52  +     30.41
 31.Auermüllerová Lenka      Auermüllerovi        XAU0000       55.38  +     34.27
 32.Tichá Ladislava          Tiší                 XTI0001 C     65.01  +     43.50
 33.Žemlík Radim             SKOB Kobra Vsetín    KVS6401 C     76.43  +     55.32
 34.Sedláková Jarmila        SKOB Kobra Vsetín    KVS6751 C     86.53  +     65.42
    Dufková Renata           OOB TJ Slovan Luhačo LCE8050 C DISK              
    Sklenářová Karolína      OOB TJ Slovan Luhačo LCE6750 C DISK