novinkyzákladní informacerozpispokynyparametry tratí startovka katstartovka oddílůvýsledkyvýsledky+m

Konečné výsledky kategorií


Konečné výsledky kategorie                                                31.3.2012 13:54:20
                                    1. jihomoravská liga
===ČSOS-ABM===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     50.45  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.4km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Grycová Kateřina         KOS TJ Tesla Brno    TBM0058 B     22.29  +      0.00
  2.Hlaváčová Anežka         KOS TJ Tesla Brno    TBM0199 C     30.52  +      8.23
  3.Poloučková Petra         KOB Moira Brno       ABM0155 C     38.07  +     15.38
  4.Radová Kateřina          KOB Moira Brno       ABM0199 C     43.55  +     21.26
  5.Čížková Eliška           OOB TJ Spartak Adamo ADA0051 C     48.38  +     26.09
  6.Syrovátková Andrea       KOB Moira Brno       ABM0059 C     50.05  +     27.36
  7.Bartošková Kateřina      KOS TJ Tesla Brno    TBM0155 C     73.40  +     51.11
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.9km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Firešová Markéta         SK Žabovřesky Brno   ZBM9951 B     29.06  +      0.00
  2.Grycová Veronika         KOS TJ Tesla Brno    TBM9859 B     31.41  +      2.35
  3.Chroustová Šárka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9862 B     31.43  +      2.37
  4.Malivánková Eva          SK Žabovřesky Brno   ZBM9952 B     39.17  +     10.11
  5.Dobšovičová Tereza       OOB TJ Průkopník Brn UBM9853 C     58.01  +     28.55
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Syrovátková Vladimíra    KOB Moira Brno       ABM9751 B     44.40  +      0.00
  2.Čížková Markéta          OOB TJ Spartak Adamo ADA9651 B     48.00  +      3.20
  3.Nedbálková Hana          SK Žabovřesky Brno   ZBM9755 B     49.41  +      5.01
  4.Koporová Lenka           SK Žabovřesky Brno   ZBM9753 B     52.37  +      7.57
  5.Moravcová Kristýna       SK Žabovřesky Brno   ZBM9758 C    102.46  +     58.06
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Otrusinová Jana          KOB Moira Brno       ABM9560 B     46.03  +      0.00
  2.Chroustová Lenka         SK Žabovřesky Brno   ZBM9457 C     53.53  +      7.50
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        6.2km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozáková Zdenka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7952 R     46.30  +      0.00  R:    0b
  2.Tužilová Magdaléna       SK Radioklub Blansko RBK9452 A     56.40  +     10.10  R:    0b
  3.Daňková Veronika         KOB Start Blansko    SBK8151 C     63.15  +     16.45  R:    0b
  4.Marvanová Klára          BETA URSUS Orienteer BBM7950 C     65.36  +     19.06  R:    0b
  5.Gothardová Eva           VSK Mendelu Brno     VBM7752 C     73.44  +     27.14  R:    0b
  6.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     76.32  +     30.02  R:    0b
  7.Drozdová Dorota          KOB Moira Brno       ABM7850 C     77.51  +     31.21  R:    0b
  8.Jiráčková Jana           SK Žabovřesky Brno   ZBM8661 C     84.10  +     37.40  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.1km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šichová Radka            KOB Moira Brno       ABM8051 C     55.05  +      0.00  R:    0b
  2.Tomanová Veronika        TJ Lokomotiva Ingsta LBM7751 C     65.16  +     10.11  R:    0b
  3.Čelechovská Zora         OOB TJ Průkopník Brn UBM7451 C     74.28  +     19.23  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.1km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubáňová Jana            KOS TJ Tesla Brno    TBM7275 C     45.58  +      0.00
  2.Jemelíková Lada          VSK Mendelu Brno     VBM6555 C     46.54  +      0.56
  3.Grycová Petra            KOS TJ Tesla Brno    TBM7467 C     48.28  +      2.30
  4.Ehlová Pavla             KOS TJ Tesla Brno    TBM7377 C     50.39  +      4.41
  5.Grycová Jana             KOS TJ Tesla Brno    TBM6969 C     51.54  +      5.56
  6.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C     55.17  +      9.19
  7.Hrušková Lenka           Klub turistů a lyžař YBM6251 C     56.03  +     10.05
  8.Tesařová Jitka           SK Radioklub Blansko RBK6451 C     59.42  +     13.44
  9.Procházková Lucie        OOB TJ Spartak Adamo ADA7651 C     60.10  +     14.12
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chroustová Petra         VSK Mendelu Brno     VBM6655 C     38.21  +      0.00
  2.Kabáthová Jitka          SK Žabovřesky Brno   ZBM5582 C     45.19  +      6.58
  3.Procházková Helena       KOS TJ Tesla Brno    TBM5351 C     49.18  +     10.57
  4.Bravená Alexandra        VSK Mendelu Brno     VBM6155 C     50.01  +     11.40
  5.Jašková Monika           KOS TJ Tesla Brno    TBM6363 C     53.00  +     14.39
  6.Lukášová Lenka           KOS TJ Tesla Brno    TBM6653 C     57.14  +     18.53
  7.Matyášová Lenka          TJ Lokomotiva Ingsta LBM6460 C     62.23  +     24.02
  8.Eremiášová Jana          KOS TJ Tesla Brno    TBM5451 C     85.02  +     46.41
  9.Starčuková Jana          Klub turistů a lyžař YBM6451 C     95.52  +     57.31
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Jakub              KOS TJ Tesla Brno    TBM0411 C     19.29  +      0.00
  2.Urbánek Adam             Urbánek A            UAD0302 C     20.37  +      1.08
  3.Lukáš Martin             KOS TJ Tesla Brno    TBM0222 C     29.15  +      9.46
  4.Soška Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM0211 C     30.11  +     10.42
  5.Gryc Ondřej              KOS TJ Tesla Brno    TBM0406 C     50.04  +     30.35
  6.Račanský Jan             OOB TJ Průkopník Brn UBM0302 C     52.43  +     33.14
    Čelechovský Matěj        OOB TJ Průkopník Brn UBM0202 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gryc Vojtěch             KOS TJ Tesla Brno    TBM0106 C     27.11  +      0.00
  2.Sedlář Jan               KOS TJ Tesla Brno    TBM0010 C     27.37  +      0.26
  3.Adámek Filip             KOB Moira Brno       ABM0101 C     36.46  +      9.35
  4.Humlíček Tomáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM0101 C     38.47  +     11.36
  5.Svoboda Marek            SK Žabovřesky Brno   ZBM0103 C     39.17  +     12.06
  6.Milán Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM0111 C     43.45  +     16.34
  7.Kligl Radim              KOS TJ Tesla Brno    TBM0103 C     44.05  +     16.54
  8.Vyskočil Pavel           SK Radioklub Blansko RBK0008 C     46.57  +     19.46
  9.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     64.33  +     37.22
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.5km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváč Ondřej            KOS TJ Tesla Brno    TBM9901 B     30.29  +      0.00
  2.Florián Vojtěch          KOB Moira Brno       ABM9901 C     43.46  +     13.17
  3.Soška Marek              SK Žabovřesky Brno   ZBM9807 B     45.20  +     14.51
  4.Říčný Vojtěch            SK Žabovřesky Brno   ZBM9903 B     57.30  +     27.01
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kelbl Vladimír           KOB Moira Brno       ABM9708 A     49.05  +      0.00
  2.Drozd Michal             BETA URSUS Orienteer BBM9701 C     63.21  +     14.16
    Sobotka Jan              BETA URSUS Orienteer BBM9703 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        9.4km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozák Osvald             KOS TJ Tesla Brno    TBM8201 E     56.28  +      0.00  R:    0b
  2.Štemberk Adam            Štemberk A           STM0001 C     62.39  +      6.11  R:    0b
  3.Kheil Radim              TJ Spartak 1. brněns PBM7301 C     66.59  +     10.31  R:    0b
  4.Schmid Vladimír          OOB TJ Spartak Adamo ADA8701 C     70.07  +     13.39  R:    0b
  5.Ráb Martin               SK Radioklub Blansko RBK8307 C     71.12  +     14.44  R:    0b
  6.Ehl Jiří                 KOS TJ Tesla Brno    TBM7701 C     72.27  +     15.59  R:    0b
  7.Daněk Roman              KOB Start Blansko    SBK7541 C     73.48  +     17.20  R:    0b
  8.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     76.14  +     19.46  R:    0b
  9.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C     76.23  +     19.55  R:    0b
 10.Čížek Petr               OOB TJ Spartak Adamo ADA7101 C     83.12  +     26.44  R:    0b
 11.Minařík Luboš            KOS TJ Tesla Brno    TBM5711 C     89.12  +     32.44  R:    0b
 12.Procházka Jiří           OOB TJ Spartak Adamo ADA7512 C     93.48  +     37.20  R:    0b
 13.Jirásek Jakub            OOB Třebíč           TTR8601 C    118.43  +     62.15  R:    0b
 14.Pátek Richard            SK Žabovřesky Brno   ZBM7609 C    130.37  +     74.09  R:   -0b
 15.König Lukáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8001 C    132.45  +     76.17  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.6km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jordanov Alexandr        SK Žabovřesky Brno   ZBM9503 B     51.41  +      0.00  R:    0b
  2.Nováček Radek            OOB Třebíč           TTR8701 C     54.17  +      2.36  R:    0b
  3.Růžička Lukáš            Klub vytrvalostních  KSU7849 C     54.56  +      3.15  R:    0b
  4.Toman Ondřej             TJ Lokomotiva Ingsta LBM7517 C     57.06  +      5.25  R:    0b
  5.Watson Kevin             SK Radioklub Blansko RBK8101 C     62.13  +     10.32  R:    0b
  6.Trávníček Petr           OOB TJ Spartak Adamo ADA8404 C     76.19  +     24.38  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milán Pavel              KOS TJ Tesla Brno    TBM7227 C     64.25  +      0.00
  2.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     66.34  +      2.09
  3.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C     74.13  +      9.48
  4.Kligl Vladislav          KOS TJ Tesla Brno    TBM6910 C     82.11  +     17.46
  5.Horký Tomáš              KOS TJ Tesla Brno    TBM6747 C     94.25  +     30.00
    Brlica Pavel             KOS TJ Tesla Brno    TBM6517 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gryc Jan                 KOS TJ Tesla Brno    TBM6709 C     52.49  +      0.00
  2.Pulec Pavel              VSK Mendelu Brno     VBM6201 C     52.57  +      0.08
  3.Svoboda Vladimír         VSK Mendelu Brno     VBM5715 C     53.08  +      0.19
  4.Jordanov Nikolaj         VSK Mendelu Brno     VBM6501 C     53.49  +      1.00
  5.Šuler Josef              KOS TJ Tesla Brno    TBM6005 C     58.12  +      5.23
  6.Štěpánský Václav         SK Žabovřesky Brno   ZBM6108 C     59.54  +      7.05
  7.Robotka Libor            TJ Spartak 1. brněns PBM5303 C     64.16  +     11.27
  8.Jašek Milan              KOS TJ Tesla Brno    TBM6201 C     64.30  +     11.41
  9.Matyáš Petr              TJ Lokomotiva Ingsta LBM6110 C     66.17  +     13.28
 10.Starčuk Zenon            Klub turistů a lyžař YBM6202 C     72.06  +     19.17
 11.Hájek Petr               SK Žabovřesky Brno   ZBM6301 C     78.47  +     25.58
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.0km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uhmann Petr              KOS TJ Tesla Brno    TBM5103 C     39.35  +      0.00
  2.Věžník Antonín           OOB TJ Spartak Adamo ADA5505 C     42.20  +      2.45
  3.Dufek Jan                KOS TJ Tesla Brno    TBM4231 C     45.58  +      6.23
  4.Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C     49.32  +      9.57
  5.Procházka Jan            KOS TJ Tesla Brno    TBM4907 C     51.38  +     12.03
  6.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     53.18  +     13.43
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konečný František        TJ Lokomotiva Ingsta LBM4031 C    102.18  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.1km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Račanský Jakub           OOB TJ Průkopník Brn UBM0503 C     22.38  +      0.00
  2.Humlíčková Pavla         SK Žabovřesky Brno   ZBM0451 C     25.25  +      2.47
  3.Šnyrch Aziz              KOB Moira Brno       ABM0000 C     26.02  +      3.24
  4.Čelechovská Radka        OOB TJ Průkopník Brn UBM0451 C     27.44  +      5.06
  5.Vyskočilová Karla        SK Radioklub Blansko RBK0000 C     27.45  +      5.07
  6.Procházková Doubravka    OOB TJ Spartak Adamo ADA0651 C     32.13  +      9.35
  7.Ehl Ondřej               KOS TJ Tesla Brno    TBM0404 C     36.10  +     13.32
  8.Poloučková Hana          KOB Moira Brno       ABM0350 C     36.16  +     13.38
  9.Eliáš Vojtěch            KOS TJ Tesla Brno    TBM0604 C     36.28  +     13.50
 10.Miková Lenka             KOS TJ Tesla Brno    TBM0460 C     39.31  +     16.53
 11.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C     44.12  +     21.34
 12.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0851 C     44.23  +     21.45
 13.Konečná Nikol            TJ Lokomotiva Ingsta LBM0551 C     45.49  +     23.11
 14.Musilová Anna            Příchozí             PRI0005 C     48.36  +     25.58
 15.Kroutil Tadeáš           SK Žabovřesky Brno   ZBM0901 C     56.49  +     34.11
 16.Růžička Matěj            Klub vytrvalostních  KSU0900 C     67.53  +     45.15
    Kroutil Jošt             SK Žabovřesky Brno   ZBM0701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šulerová Pavlína         Šulerová, Autrata    SLR0001 C     20.21  +      0.00
  2.Autrata Daniel           Šulerová, Autrata    SLR0002 C     21.07  +      0.46
  3.Sedlář Petr              Příchozí             PRI0004 C     21.42  +      1.21
  4.Klimánek Martin          KOB Moira Brno       ABM7703 C     22.26  +      2.05
  5.Jalůvka Jakub            Příchozí             PRI0003 C     23.09  +      2.48
  6.Šimek Petr               SK Alpin             ALP0003 C     24.53  +      4.32
  7.Toufar Jiří              SK Alpin             ALP0004 C     28.38  +      8.17
  8.Miková Iva               KOS TJ Tesla Brno    TBM7071 C     29.01  +      8.40
  9.Dressler Jan             KOB Start Blansko    SBK7911 C     29.50  +      9.29
 10.Hlaváčová Šárka          KOS TJ Tesla Brno    TBM7258 C     30.15  +      9.54
 11.Bíza Zdeněk              OOB TJ Jiskra Otroko OTK8029 C     30.22  +     10.01
 12.Cidlík Zdeněk            SK Alpin             ALP0001 C     34.14  +     13.53
 13.Bízová Lucie             OOB TJ Jiskra Otroko OTK8282 C     35.03  +     14.42
 14.Macků Jaromír            Macků J              MAC0001 C     40.27  +     20.06
 15.Bednář Petr              Příchozí             PRI0002 C     48.58  +     28.37
 16.Jahoda Vojta             Příchozí             PRI0001 C     50.46  +     30.25
 17.Tomanová Elena           Klub turistů a lyžař YBM6666 C     66.17  +     45.56